חיפוש

מדי מים פתרונות

שירותים ופתרונות

מדי מים ואביזרי צנרת

בית אחד למסחר, שיווק וסיטונאות

מד שאן מספקת עשרות אלפי מוצרים למיטב הארגונים, החברות המובילות, התאגידים והגופים הציבוריים בכל רחבי הארץ.

החברה משווקת, מייבאת ומפיצה מגוון מוצרים לכל צורך בפריסה ארצית, ביניהם: צנרות מכל הסוגים, צנרת כבדה ופוליאתילן, משאבות, ברזים ומגופים, קוצבי השקיה ועוד מגוון מוצרי זרימה איכותיים ומתקדמים.

המומחיות של מד שאן נמצאת בחדשנות ובידע המקצועי, המאפשרים לה לתת ייעוץ מדויק בבחירת מוצרים לתעשייה, חקלאות ופיתוח תשתיות, בדגש על תהליך התאמת המוצר, אספקתו והתקנתו.

האמינות, החדשנות, סל המוצרים הרחב, הדיוק והניסיון שצברה החברה במשך מעל ל-30 שנה, הפכו אותה למובילה בתחומה.

מדידה וזרימת נוזלים בטכנולוגיות חדישות

מד שאן מובילה את הידע והחדשנות במערכות ומדידות זרימה, מדי מים ומדי זרימה לענפי הכימיקלים (דלק, ביוב, קיטור, ועוד), תעשיית השפכים, מזון, ביו פארמה, אנרגיה מתחדשת, ועוד.

החברה מחזיקה בסל רחב היקף של פתרונות לכל צורך, ומתאימה מוצרי קצה ללקוחותיה בסטנדרטים גבוהים. במד שאן תמצאו מדי מים ביבוא בלעדי משוויץ, איטליה, ספרד, מדי
מים אלקטרומגנטיים של מיטב החברות הבינלאומיות, מקטיני לחץ, מדי זרימה, ועוד.

הידע וההבנה המעמיקה של חברת מד שאן במדי זרימה, מדי מים ומדידת זרימה, מביאים את חזית הטכנולוגיה והפתרונות עד אליכם, ומבטיחים לכם שרכשתם בדיוק את מה שאתם צריכים, במחירים נוחים ובייעוץ מקצועי מעולה.

צינורות מים מדי מים

מעבדה מוסמכת מובילה למדי מים

המומחיות של החברה בתחום מדי מים מתחילה בהתאמת המוצרים אצלנו בבית, דרך שירותי מעבדה ותיקון מוסמכים, אספקה ישירות ללקוח והתקנה בשטח.

מעבדת מד שאן הנה בעלת הסכמה מהרשות הלאומית להסמכת מעבדות ורשות המים ותקן מעבדה בינלאומי איזו 17025 – ISO17025 לניהול מעבדות.

הידע והטכנולוגיות המובילות של מד שאן, מאפשרות לחברה לספק לכם הדמיה של 100% תנאי שדה לבדיקת המוצר.

עם צוות מעבדת מד שאן תהיו בטוחים שאתם בידיים מקצועיות ואמינות.

מדי מים תכנון מערכות השקיה

תכנון מערכות השקיה חקלאיות

מד שאן מציעה לכם שירותי ייעוץ ותכנון מקיפים ומותאמים לצרכיכם הייחודיים. צוות המומחים שלנו ילווה אתכם בכל שלבי הפרויקט, כולל התכנון המפורט והאספקה היעילה והמהירה ביותר.

אנו דואגים לאסוף את המיטב של יצרני האביזרים המובילים בתעשייה, כדי להבטיח לכם את האיכות הגבוהה ביותר והפתרונות האופטימליים לצרכיכם הייחודיים.  

אם אתם מחפשים לקבל את הפתרון האופטימלי ביותר לניהול המים והשקיית הצמחים שלכם, אל תהססו ליצור עמנו קשר עוד היום!

מקצועיות ואמינות Since 1989

חברת מד שאן שומרת על קשר ישיר ואישי עם לקוחותיה, הפרוסים בכל רחבי הארץ, והיא מחויבות למקצועיות ואמינות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. היחס האישי וחווית הלקוח הם חלק בלתי נפרד מה-D.N.A של החברה, שמחזיקה במעל ל-30 שנות ניסיון וידע.

עם התפתחות והתקדמות הטכנולוגיה הגלובלית בתחום מוצרי הזרימה, ממשיכה החברה לשמור על מצוינות מקצועית ומשווקת את המוצרים החדשניים ביותר, בהיצע רחב לתעשיות, חקלאות, תשתיות, פיתוח ובינוי.

המרכז הלוגיסטי ומעבדת מד שאן ממוקמים באזור התעשייה שבעיר בית שאן – ומשם יוצא מערך האספקה וההתקנה לכל רחבי הארץ.

רקע 3

לא מצאתם פתרון?
רוצים להתייעץ?

נשמח להתאים לכם את המוצר הנכון עבורכם. פנו אלינו ונשוב אליכם בהקדם, או צרו קשר עם אחד מהסוכנים שלנו.

מרכז/דרום חניאל  054-4827661
צפון אבישי 050-6971187

התחל שיחה
שלום
כיצד נוכל לסייע?
Call Now Button